دعوت به کار در بیمه پاسارگاد

 

بیمه پاسارگاد

 

 i7mages

 

دعوت به همکاری با بیمه پاسارگاد جهت اخذ کد نماینده فروش، مدیر آموزش ووو

متقاضیان می توانند از طریق پیام رسان های ایتا، سروش، روبیکا و تلگرام به شماره 09153144276 نام ونام خانوادگی، مدرک تحصیلی، سن و شهر محل سکونت خود را ارسال نمایند تا جهت توضیحات لازم و نیز موارد بعدی هماهنگی لازم صورت بپذیرد.

 

آقا یا خانم
 تمام وقت یا پاره وقت
برای تمامی افراد فاقد شغل یا شاغلین: کارمند، دانشجو، بانوان
 

شرایط احراز

 • بدون نیاز به سابقه کار و سرمایه اولیه
 • آموزش های رایگان
 • دریافت تسهیلات ویژه مالی
 • بهرمندی از بیمه درمان تکمیلی و دندان پزشکی
 • اعطای نمایندگی رایگان
 • دریافت کارت پرسنلی معتبر
 • امنیت و جایگاه شغلی
 • امکان ارتقا سِمَت شغلی به مدیرآموزش، مدیر توسعه و...
 • امکان افزایش درآمد به صورت مستمر

شرایط همکاری


 • تحصیلات دیپلم و بالاتر
 • کارت پایان خدمت یا اشتغال به تحصیل (برای آقایان)
 • داشتن روابط عمومی بالا و فن بیان
 • ظاهر آراسته
 • قبولی در مصاحبه

 ########################################

استخدام در شرکت بیمه پاسارگاد چگونه است

شاید شما هم جزو افرادی باشید که با شنیدن اسم پاسارگاد به یاد گروه مالی قدرتمند ما که شامل بانک و بیمه و بیش از ۱۵ شرکت دیگر است بیفتید ؛و از اینکه بتوانید خود را در جایگاه شغلی مناسبی در این مجموعه ببینید خوشحال و خرسند شوید ، مجموعه ما و تمامی خانواده بزرگ بیمه پاسارگاد در سراسر ایران از حضور در این مجموعه به خود می بالیم و از تمامی شما عزیزان هم دعوت می‌کنیم تا به جمع این خانواده بزرگ بپیوندید .

اگر شما هم مثل ما به دنبال شغلی پویا و پرنشاط هستید و پیشرفت کاری برای شما بسیار مهم است و خواهان درآمدهای میلیونی در این اوضاع و شرایط اقتصادی هستید پس وقت را تلف نکنید ...

 اگر به دنبال یک شغل کسل کننده و بدون پیشرفت در سیستم اداری هستید، متاسفانه در خانواده ما جایی برای شما نیست شرکت بیمه پاسارگاد، همکاران ما در بخش های اداری را از طریق آزمون های استخدامی و طی مراحل گزینشی خاص برمی‌گزیند و با توجه به تکمیل کادر اداری در مرکز و شعبه های شرکت بیمه پاسارگاد تقریباً استخدام برای افراد جدید دیگر وجود نخواهد داشت! البته با توجه به وضعیت روبه رشد شرکت بیمه پاسارگاد طی سالیان گذشته، در صورت نیاز اقدام به استخدام نیروی متخصص و با تجربه به صورت خیلی محدود می نماید و معمولا افرادی با سوابق کار بیمه ای در شرکت های دیگر شانس خیلی بیشتری خواهند داشت.

چگونه جهت اخذ کد نمایندگی بیمه پاسارگاد میتوان اقدام نمود؟


شما بعد از طی دوره های آموزشی خود در مجموعه ما به عنوان نماینده فروش بیمه های زندگی (عمر و تامین آتیه) شناخته خواهید شد و حتی لازم نیست نگران بازار فروش خود باشید زیرا تیم آموزشی ما برای تمام مراحل کاری شما برنامه ریزی کرده است.

شرکت بیمه پاسارگاد طبق آیین نامه ۹۶ بیمه مرکزی به صورت کاملا قانونی و در قالب یک قرارداد رسمی به شما کد نمایندگی تخصصی بیمه زندگی خواهد داد و نکته بسیار مهم و جذاب این کار این است که شما همیشه قرار نیست یک نماینده فروش بیمه زندگی باقی بمانید و در این کار پیشرفت خواهید کرد.

شما بعد از پیشرفت در زمینه فروش بیمه های عمر، میتوانید با اخذ کد نمایندگی عمومی(تمامی رشته ها) به عنوان نماینده ای با کد جنرال(عمومی) به کار در صنعت بیمه ادامه داده و در تمام رشته های بیمه ای اقدام به فروش بیمه نامه کنید و کسب و کار مختص به خود را راه اندازید، یا اینکه به سمت مدیر فروشی در شبکه تخصصی فروش بیمه های عمر ارتقا پیدا خواهید کرد و به تیم سازی و تدریس مباحث تخصصی بیمه‌ای مشغول خواهید شد و درآمدی مازاد را علاوه بر فروش بیمه نامه برای خود ایجاد می کنید.

تیم آموزشی ما در این مسیر در کنار شما خواهد بود و با تجربه بالایی که ما در این کار داریم پیشرفت شما را تضمین خواهیم کردX.

اخذ کد نمایندگی جنرال یا فعالیت در شبکه تخصصی فروش بیمه های عمر؟

بسیاری از متقاضیان اخذ کد نمایندگی پاسارگاد علاقمند به فروش در تمام رشته های بیمه ای هستند، اما نداشتن دانش پایه ی بیمه ای و تجربه کافی مانع از موفقیت بسیاری از نمایندگان جنرال(عمومی) می شود، به همین خاطر بیمه مرکزی ج.ا.ا چند سالی است اخذ کد نمایندگی جنرال یا عمومی را به داشتن سابقه کار یکسال تا سه سال مشروط کرده است، و تمامی شرکت های بیمه باید اسناد سابقه کار متقاضی را بر روی سامانه بیمه مرکزی ارسال نمایند.

گرفتن کد نمایندگی بیمه عمر و فعالیت به مدت یکسال در این رشته ی بیمه ای بعنوان سابقه ی کار محسوب شده و علاوه بر این نماینده بیمه عمر دانش بیمه ای پایه و تجربه ی کافی را در زمینه فروش و بازاریابی بیمه نامه کسب نموده و در صورتی که یک نماینده موفق بیمه عمر تبدیل به نماینده جنرال شود، در فروش سایر رشته های بیمه ای هم می تواند موفق ظاهر شود.

 فروش بیمه های عمر به منزله آموزش نماینده بیمه جهت یادگیری بازارسازی، نحوه ی ارتباط گیری با مشتریان، نحوه ی مشاوره و پیگیری می باشد و نماینده می آموزد چطور مشتری را پیدا کند و به او خدمات بیمه ای ارائه کند، حال چنین نماینده پخته و آماده ای به راحتی می تواند در سایر رشته های بیمه هم فروش موفق داشته باشد و شرکت بیمه هم با خیالی راحت از بابت حرفه ای بودن نماینده به وی کد نمایندگی جنرال (عمومی) اعطا می کند و چنین نماینده هایی سرمایه های ارزشمندی برای شرکت های بیمه ای محسوب می شوند.

 

متقاضیان می توانند با واتساپ به شماره 09012958877  نام ونام خانوادگی، مدرک تحصیلی، سن و شهر محل سکونت خود را ارسال نمایند تا جهت توضیحات لازم و نیز موارد بعدی هماهنگی لازم صورت بپذیرد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید